Notice: Undefined variable: ub in /var/www/saphira-com-tr/procedures/initialize.php on line 127

Notice: Undefined variable: ub in /var/www/saphira-com-tr/procedures/initialize.php on line 139
Saphira Contact Center - Saphira Çağrı Merkezi Gelen Çağrı ( INBOUND ) Özellikleri

Bağlantılar

Saphira Ip Telefon

IP PBX Projelerinde klasik telefon santrallarına göre fiyat/performans avantajı sağlar.

Java Script API'leri

Web tabanlı uygulamalarınız ile Saphira uygulamalarını entegre edebilirsiniz.

Component API

Desktop ve Web uygulamalarınız ile Saphira arasında native etegrasyonu sağlayın.

Referanslar

4388
izlenme

Saphira Çağrı Merkezi Gelen Çağrı ( INBOUND ) Özellikleri

Telefon ve tüm medya ortamlarından gelen bildirimleri işleyerek uygun personele dağıtımını yönetebilirsiniz. Size ulaşmaya çalışan müşterinizi tarır ve Agent ekranında ilgili müşterinin kartı otomatik olarak açılır.

ÇOK KANALLI HABERLEŞME

Gelen bildirimlerde Çak Kanallılık; Telefon çağrıları, Sesli Mesaj, Fax, SMS, EMail, Chat ve Sosyal medya platformlarından gelen bildirimleri ifade eder. Çağrı merkezinizin tüm kanallardan gelen bildirimleri tek platformda işliyor olması, iş süreçlerinin tek platformdan yönetilmesini sağlar.

Sapahira müşterilerinize kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri platformunu beraberinde sunar. Böylece müşterileriniz kısa zamanda hizmet almış olurlar.

 • Telefon aramaları ile gelen bildirimler.
  Gelen çağrılar (IVR) Sesli menüler yardımı ile çağrı merkezi kuyruklarına transfer edilir. Serbest konuma geçen ilk Agent'a transfer edilir. Agent telefona cevap verdiğinde ilgili müşteri kaydı telefon numarası sorgulanarak otomatik olarak ekranda açılır.

 • EMail ile gönderilen bildirimler.
  Gelen çağrılar (IVR) Sesli menüler yardımı ile çağrı merkezi kuyruklarına transfer edilir. Serbest konuma geçen ilk Agent'a transfer edilir. Agent telefona cevap verdiğinde ilgili müşteri kaydı telefon numarası sorgulanarak otomatik olarak ekranda açılır. Agent Sesli mesajı aynı ekrandan dinleyip işlem yapabilir.

 • Bırakılan VoiceMail / Sesli Mesaj Kayıtlarından gelen bildirimler
  Kuyrukta bekleyen kişileri tanımladığınız kıstaslar doğrultusunda Sesli Mesaj bırakması için Voice Mail modülüne yönlendirebilirsiniz. Bırakılan mesajlar serbest konuma geçen ilk agent ekranına ilgili kişinin kartı ile bağlantılı olarak açılır.

 • SMS ile alınan bildirimler
  Gelen SMS ler apiler kullanılarak ilgili servis sağlayıcıdan alınır. İşlem yapacak agent önüne kart bilgisi otomatik olarak açılır ve işlem yapması sağlanır. SMS ile gelen bildirimlere sistem otomatik olarak tanımlayacağınız senaryolar doğrultusunda cevaplar gönderebilir.

 • Web Chat ile alınan bildirimler
  Web sayfanız üzerinden hizmet almak isteyen kişilere canlı hizmet vermenize olanak sağlar. Web Chat yapmak isteyen müşteri müsait olan ilk müşteri temsilcisine bağlanır ve görüşme başlar. Web chat işlemine başlamadan önce doldurulacak bir formla ilgili departmandaki müşteri temsilcilerine bağlanması sağlanır. Web Chat başladığında müşteri bilgileri otomatik olarak ekranda açılacaktır.

 • Fax yoluyla gelen bildirimler
  Gelen Faxlar pdf formatında müsait konumdaki ile müşteri temsilcisine aktarılır. Fax'ı gonderen kişinin telefon numarasından arama yapılarak ilgili müşterinin kartı Agent ekranında otomatik olarak açılır. OCR özelliği ile gelen faxın otomatik olarak metne dönüştürlebilmesi için gerekli altyapı mevcuttur.

 • Sosyal Medya üzerinden alınan bildirimler
  ile gelen çağrılar (IVR) Sesli menüler yardımı ile çağrı merkezi kuyruklarına transfer edilir. Serbest konuma geçen ilk Agent'a transfer edilir. Agent telefona cevap verdiğinde ilgili müşteri kaydı telefon numarası sorgulanarak otomatik olarak ekranda açılır. Agent Sesli mesajı aynı ekrandan dinleyip işlem yapabilir.