Notice: Undefined variable: ub in /var/www/saphira-com-tr/procedures/initialize.php on line 127

Notice: Undefined variable: ub in /var/www/saphira-com-tr/procedures/initialize.php on line 139
Saphira Contact Center - BİLDİRİM - GÖREV Yönetimi

Bağlantılar

Saphira Ip Telefon

IP PBX Projelerinde klasik telefon santrallarına göre fiyat/performans avantajı sağlar.

Java Script API'leri

Web tabanlı uygulamalarınız ile Saphira uygulamalarını entegre edebilirsiniz.

Component API

Desktop ve Web uygulamalarınız ile Saphira arasında native etegrasyonu sağlayın.

Referanslar

10692
izlenme

BİLDİRİM - GÖREV Yönetimi

Büyük ölçekli kurumlarda kullanıcılardan gelen taleplerin dağıtık yapıda bulunan çözüm merkezlerine iletilmesi ve çözüm üretilmesini sağlayan modüldür. Talebin çağrı merkezinden alınmasından itibaren, çözüme kadar tüm süreci detaylı olarak raporlar ve yönetir.

İhtiyacınız olan çağrı kanallarından gelen bildirimler Müşteri Temsilcileri tarafından çözümlenmeye çalışılır. Faaliyet konusuna göre Müşteri Temsilcisi hazır cevaplar içinden konu başlıkları ile fitreleme yaparak yardım alabilir.

Kullanıcılar tarafından tek temas ile çözülen bildirimler ayrıca raporlanır. bu işlem Müşteri Temsilcisi performansı raporlarında listelenir.

İlk temasta çözülemeyen bildirimler, Konu, Alt konu, Geri dönüş kanalı gibi belirleyici alanlar tanımlanarak Sisteme kaydedilir. Sistem konularına göre ilgili uzman gruplarına ( HAVUZ ) yönlendirmeyi yapar.

Bildirimlerin kullanıcılara ulaştırılması

Manuel Dağıtım : Elindeki işleri tamamlayan kullanıcılar çözüm bekleyen kayıtların içinden görevleri kendi üzerine alır ve çözümler.

Yönetici tarafından dağıtım : Havuz yöneticisi yetkisine sahip kullanıcı listeden toplu seçim yaparak çözüm sağlayacak personele yönlendirir.

Otomatik dağıtım : Sistem bildirim havuzunda bekleyen çağrıları yoğunluk analizi yaparak aktif çözüm üretecek personele dağıtır.

Bildirimlerin tamamlanması

Çözüm sağlayan kullanıcı Bildirim'e gerekli açıklamaları yazarak, tamamlandı olarak işaretler. Kayıt esnasında geri bildirim seçenekleri girildiyse (Telefonla aranacak, E-Posta, SMS) sistem ilgili kanaldan bildirimde bulunan kişiyi bilgilendirir.

Süreç yönetimi

Bildirim tiplerine göre sistem yöneticisi tarafından tanımlanan süreler içinde çözüm sağlanamazsa ilgili bildirimler Havuz Yöneticisi ekranında listelenir. Yönetici isterse başka bir personele yönlendirme yapabilir.

Oluşan gecikme ile ilgili bir bilgi girilmesi durumunda bildirimi açan kişiye iletişim kanalları üzerinden geri dönüş otomatik olarak sağlanır.